UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niestety to kolejna nieudana inwestycja, zaakceptowany projekt jest brzydki, bardzo brzydka jest bryła budynku, taki jakiś socrealizm z horroru z Leninem jako wampirem, szkoda, że tak to popsute bo Elbląg miasto Hanzeatyckie powinno budować budynki o absolutnie innej orientacji niż popłuczyny po okresie komunizmu
obiektywny głos estetyczny