UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niestety to kolejna nieudana inwestycja, zaakceptowany projekt jest brzydki, bardzo brzydka jest bryła budynku, taki jakiś socrealizm z horroru z Leninem jako wampirem, szkoda, że tak to popsute bo Elbląg miasto Hanzeatyckie powinno budować budynki o absolutnie innej orientacji niż popłuczyny po okresie komunizmu

obiektywny głos estetyczny