UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tencoma - 14 tys nikt na pelny etat nie zarabia. Minimlane wynagrodzenie to 2250x12=2700 tys. . To chyba normlane ze prezydent 100 tys miasta zarabai wiecej niz przecietny obywatel

HvK

Anuluj