UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tencoma - 14 tys nikt na pelny etat nie zarabia. Minimlane wynagrodzenie to 2250x12=2700 tys. . To chyba normlane ze prezydent 100 tys miasta zarabai wiecej niz przecietny obywatel
HvK
@Tencoma - 14 tys nikt na pelny etat nie zarabia. Minimlane wynagrodzenie to 2250x12=2700 tys. . To chyba normlane ze prezydent 100 tys miasta zarabai wiecej niz przecietny obywatel
HvK