UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W zus to nawet po kanapki do samochodu pod budynkiem nie można wyjść bo zaraz a gdzie a po co, a czy się wypisałaś a czy odrobiłaś. Paranoja za 1800 ! zaorają nas i zrównają z błotem. Popieramy administrację sądów. Może i Nas ktoś kiedyś doceni i te żenująco niskie zasiłki, bo nie pensje będą kiedyś większe.