Wybrany wątek opinii

Zarabiać 3 tys za co???? Za 8 godzinne siedzenie za biurkiem, ukladanie papierow i odbieranie telefonow??
(2019.06.05)
Jak będziesz miał swoje sprawy do załatwienia w Sądzie pewnie będziesz najmilszym i najsympatyczniejszym interesantem proszącym o pomoc tych nic nie robiących i na niczym się nieznających urzędników.
(2019.06.05)
Powrót do komentarzy