Wybrany wątek opinii
Zarabiać 3 tys za co???? Za 8 godzinne siedzenie za biurkiem, ukladanie papierow i odbieranie telefonow??
Do moderacji
Odpowiedz
13
24
Jak będziesz miał swoje sprawy do załatwienia w Sądzie pewnie będziesz najmilszym i najsympatyczniejszym interesantem proszącym o pomoc tych nic nie robiących i na niczym się nieznających urzędników.
Do moderacji
Odpowiedz
5
9