UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zarabiać 3 tys za co???? Za 8 godzinne siedzenie za biurkiem, ukladanie papierow i odbieranie telefonow??
Zarabiać 3 tys za co???? Za 8 godzinne siedzenie za biurkiem, ukladanie papierow i odbieranie telefonow??