Wybrany wątek opinii
30 lat Wolności dla złodziej i cwaniaków a katorga dla uczciwych. "Upadek komuny" oni dopiero odżyli. Zmienili Polonezy na Mercedesy, z wczasów w Bułgarii przenieśli się na Egipt, Tunezję, z 1 sekretarzy stali się prezesami spółek i współwłaścicielami.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
Co Ciebie gniecie ? Ze Tobie nie udalo sie ? Ciezka praca ale i wyobraznia, ludzie dochodza do swoich celow.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3