UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

30 lat Wolności dla złodziej i cwaniaków a katorga dla uczciwych. "Upadek komuny" oni dopiero odżyli. Zmienili Polonezy na Mercedesy, z wczasów w Bułgarii przenieśli się na Egipt, Tunezję, z 1 sekretarzy stali się prezesami spółek i współwłaścicielami.