UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
30 lat Wolności dla złodziej i cwaniaków a katorga dla uczciwych. "Upadek komuny" oni dopiero odżyli. Zmienili Polonezy na Mercedesy, z wczasów w Bułgarii przenieśli się na Egipt, Tunezję, z 1 sekretarzy stali się prezesami spółek i współwłaścicielami.