Wybrany wątek opinii

Bardziej potrzebne jest polaczenie ulicy JP II, a raczej jej koncowki z ulicą Fromborską na wysokości ok 500 m przed Krasnym Lasem
(2019.06.03)
Z chęcią bym porozmawial ,,twarza w twarz,, z gosciem co do jego komentarzy,czekam na nr!!!! Pisze odwaznie,ciekawe czy twarza w twarz porozmawia,bo ja z chęcią!!!
(2019.06.05)
Powrót do komentarzy