UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardziej potrzebne jest polaczenie ulicy JP II, a raczej jej koncowki z ulicą Fromborską na wysokości ok 500 m przed Krasnym Lasem


Anuluj