UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z chęcią bym porozmawial ,,twarza w twarz,, z gosciem co do jego komentarzy,czekam na nr!!!! Pisze odwaznie,ciekawe czy twarza w twarz porozmawia,bo ja z chęcią!!!
Z chęcią bym porozmawial ,,twarza w twarz,, z gosciem co do jego komentarzy,czekam na nr!!!! Pisze odwaznie,ciekawe czy twarza w twarz porozmawia,bo ja z chęcią!!!