UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ul. Krolewiecka od zakładu energa powinna już tu być przebudowana. Powinna być wybudowana druga nitnitka jezdni aż do ul. Fromborska. Należy wybudować torowisko w ciągu ul. Krolewiecka, fromborska w stronę nad jarem. Na ul. Fromborska krolewiecka należy wybudować rondo. Fromborska jest za ciasna poszerzyć i wybudować chodnik ,ścieżkę rowerowa by połączyć z ul . Krolewiecka.