UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale co brawo? Przeciez tam az sie prosi o druga nitke z pasem rozrzielajacym na tramwaj. Nie mozna tak bezkrytyczniec walic wazeliny. Wywala pieniadze, a za kilka o lat zmowu brda wszystko rozwalac. Kom0letny brak myslenia strategicznego.

Realista1