Wybrany wątek opinii

@Gość 36 - Tak iście genialne żeby w dobie iskanderów pakować kaskę w lekką piechotę z 16 godz. przygotowaniem. Do wietnamu jak wysyłali czarnych to dłużej ich szkolili
gienierałwstaniespożycia (2019.06.02)
Tak pomysł bardzo dobry, bo nikt żadnych iskanderów tutaj nie będzie używał. Obwód Kaliningradzki to tak mały teren, że dokładnie wiadomo, gdzie każda rosyjska baza jest. A u nas wystarczy, że każdy z tych ludzi będzie umiał strzelać, obsługiwać wyrzutnie ppanc. i plot jak spike, RPG i Grom/Piorun, strzała i zakładać ładunki wybuchowe. W Gruzji, na Ukrainie czy w Czeczenii i Syrii nikt nie używał Iskanderów, bo użycie broni jądrowej oznaczałoby koniec Rosji, a ludzie z prostymi umiejętnościami zadawali Rosjanom duże straty.
Zen (2019.06.02)
@Zen - Nie chodzi o użycie. .. tylko o sam fakt jedni inwestują w rakiety hipersoniczne inni w wojska kosmiczne a u nas w mięso armatnie ale cóż do układania worków z piaskiem niech się dzieci bawią w wojsko to tylko 500zł. Fantazja Cie poniosła jak myślisz że im dadzą postrzelać z wyrzutni ppanc czy plot co najwyżej to mogą potrzymać. ..
zen2 (2019.06.03)
Powrót do komentarzy