Wybrany wątek opinii
@Gość 36 - Tak iście genialne żeby w dobie iskanderów pakować kaskę w lekką piechotę z 16 godz. przygotowaniem. Do wietnamu jak wysyłali czarnych to dłużej ich szkolili
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
Tak pomysł bardzo dobry, bo nikt żadnych iskanderów tutaj nie będzie używał. Obwód Kaliningradzki to tak mały teren, że dokładnie wiadomo, gdzie każda rosyjska baza jest. A u nas wystarczy, że każdy z tych ludzi będzie umiał strzelać, obsługiwać wyrzutnie ppanc. i plot jak spike, RPG i Grom/Piorun, strzała i zakładać ładunki wybuchowe. W Gruzji, na Ukrainie czy w Czeczenii i Syrii nikt nie używał Iskanderów, bo użycie broni jądrowej oznaczałoby koniec Rosji, a ludzie z prostymi umiejętnościami zadawali Rosjanom duże straty.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Zen - Nie chodzi o użycie. .. tylko o sam fakt jedni inwestują w rakiety hipersoniczne inni w wojska kosmiczne a u nas w mięso armatnie ale cóż do układania worków z piaskiem niech się dzieci bawią w wojsko to tylko 500zł. Fantazja Cie poniosła jak myślisz że im dadzą postrzelać z wyrzutni ppanc czy plot co najwyżej to mogą potrzymać. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0