UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak pomysł bardzo dobry, bo nikt żadnych iskanderów tutaj nie będzie używał. Obwód Kaliningradzki to tak mały teren, że dokładnie wiadomo, gdzie każda rosyjska baza jest. A u nas wystarczy, że każdy z tych ludzi będzie umiał strzelać, obsługiwać wyrzutnie ppanc. i plot jak spike, RPG i Grom/Piorun, strzała i zakładać ładunki wybuchowe. W Gruzji, na Ukrainie czy w Czeczenii i Syrii nikt nie używał Iskanderów, bo użycie broni jądrowej oznaczałoby koniec Rosji, a ludzie z prostymi umiejętnościami zadawali Rosjanom duże straty.

Zen