UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak pomysł bardzo dobry, bo nikt żadnych iskanderów tutaj nie będzie używał. Obwód Kaliningradzki to tak mały teren, że dokładnie wiadomo, gdzie każda rosyjska baza jest. A u nas wystarczy, że każdy z tych ludzi będzie umiał strzelać, obsługiwać wyrzutnie ppanc. i plot jak spike, RPG i Grom/Piorun, strzała i zakładać ładunki wybuchowe. W Gruzji, na Ukrainie czy w Czeczenii i Syrii nikt nie używał Iskanderów, bo użycie broni jądrowej oznaczałoby koniec Rosji, a ludzie z prostymi umiejętnościami zadawali Rosjanom duże straty.
Zen