Wybrany wątek opinii

30zł za burgera, dziękuję.
(2019.06.01)
Janusze powinni mieć za darmo. Jak 500+
(2019.06.01)
A szału nie robił
(2019.06.01)
To zrób sam, jeśli dla Ciebie 30 zł, to spora kwota, to gratuluję. Albo idź gdzieś w Egu, gdzie zjesz psa zmielonego z budą, za ułamek tej ceny, napewno znajdziesz taki lokal. Jeśli jakościowo wygląda to ok, to cena jest taka, a nie inna. Niektórym nie dogodzisz, może powinni rozdawać za darmo?
jdjd (2019.06.01)
Poprostu nie stać cię.
(2019.06.01)
@jdjd - zarob dniowke kup 3 hamburgery. .. no nie stac mnie ide dalej jesc ryz
(2019.06.01)
@jdjd - Przypominam Ci, że to żarcie z jakiejś ciężarówki, a nie z luksusowego lokalu.
(2019.06.01)
@jdjd - Bułka 1,20zł, kotlet 100 gram 2zł trochę zieleniny 1zł + jakiś podły sos 0,50zł, do tego koszt produkcji 1zł. Marża 24,30 Za taki chłam to jakaś kosmiczna cena, za 30zł masz w mieście dwa obiady
Gnoom (2019.06.02)
@jdjd - A ty uważasz że 30 zł za burgera to nie jest dużo? Za 30 zł możesz kupić kg dobrej ryby. A nie zmielone psie mięso władowane w bułkę za 1,5zł.
krol (2019.06.03)
Powrót do komentarzy