UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To zrób sam, jeśli dla Ciebie 30 zł, to spora kwota, to gratuluję. Albo idź gdzieś w Egu, gdzie zjesz psa zmielonego z budą, za ułamek tej ceny, napewno znajdziesz taki lokal. Jeśli jakościowo wygląda to ok, to cena jest taka, a nie inna. Niektórym nie dogodzisz, może powinni rozdawać za darmo?
jdjd