UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To zrób sam, jeśli dla Ciebie 30 zł, to spora kwota, to gratuluję. Albo idź gdzieś w Egu, gdzie zjesz psa zmielonego z budą, za ułamek tej ceny, napewno znajdziesz taki lokal. Jeśli jakościowo wygląda to ok, to cena jest taka, a nie inna. Niektórym nie dogodzisz, może powinni rozdawać za darmo?
jdjd