UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To zrób sam, jeśli dla Ciebie 30 zł, to spora kwota, to gratuluję. Albo idź gdzieś w Egu, gdzie zjesz psa zmielonego z budą, za ułamek tej ceny, napewno znajdziesz taki lokal. Jeśli jakościowo wygląda to ok, to cena jest taka, a nie inna. Niektórym nie dogodzisz, może powinni rozdawać za darmo?

jdjd