Wybrany wątek opinii
A dlaczego nie ma zdjęć z prezydentem jako tancerzem? Przecież był rozchwytywany przez panie - na zasadzie "odbijany" i "biały walc". ..
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
@wicia - Cipcia, czujesz się odtrącana, zawistnico?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2