Wybrany wątek opinii

A dlaczego nie ma zdjęć z prezydentem jako tancerzem? Przecież był rozchwytywany przez panie - na zasadzie "odbijany" i "biały walc". ..
wicia (2019.05.28)
@wicia - Cipcia, czujesz się odtrącana, zawistnico?
cxzcxz (2019.05.28)
Powrót do komentarzy