UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nie ma zdjęć z prezydentem jako tancerzem? Przecież był rozchwytywany przez panie - na zasadzie "odbijany" i "biały walc". ..

wicia

Anuluj