UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nie ma zdjęć z prezydentem jako tancerzem? Przecież był rozchwytywany przez panie - na zasadzie "odbijany" i "biały walc". ..
wicia
A dlaczego nie ma zdjęć z prezydentem jako tancerzem? Przecież był rozchwytywany przez panie - na zasadzie "odbijany" i "biały walc". ..
wicia