Wybrany wątek opinii

przecież tam nawet 1 osoby z zakanału nie ma
afafas (2019.05.17)
Na siłę mają brać?? Skoro za kanałem patologia woli pić nad rzeką na łączce to co zakupili u Pana Borysa
(2019.05.17)
czemu mierzysz wszystkich swoją miarą? Na każdej dzielnicy jest patologia nie tylko na zakanale. Przecież ten cały dom, ogród to tylko wyciąganie kasy od państwa. myślisz że tam coś będzie dla mieszkańców za darmo?? Nie. No chyba że dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
fafasdffasffaf (2019.05.17)
Ja byłam Zawodzianka od urodzenia
GIR (2019.05.17)
Powrót do komentarzy