Wybrany wątek opinii
przecież tam nawet 1 osoby z zakanału nie ma
Do moderacji
Odpowiedz
8
12
Na siłę mają brać?? Skoro za kanałem patologia woli pić nad rzeką na łączce to co zakupili u Pana Borysa
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
czemu mierzysz wszystkich swoją miarą? Na każdej dzielnicy jest patologia nie tylko na zakanale.
Przecież ten cały dom, ogród to tylko wyciąganie kasy od państwa.
myślisz że tam coś będzie dla mieszkańców za darmo?? Nie. No chyba że dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Ja byłam Zawodzianka od urodzenia
Do moderacji
Odpowiedz
1
0