UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czemu mierzysz wszystkich swoją miarą? Na każdej dzielnicy jest patologia nie tylko na zakanale. Przecież ten cały dom, ogród to tylko wyciąganie kasy od państwa. myślisz że tam coś będzie dla mieszkańców za darmo?? Nie. No chyba że dla towarzystwa wzajemnej adoracji.

fafasdffasffaf