UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czemu mierzysz wszystkich swoją miarą? Na każdej dzielnicy jest patologia nie tylko na zakanale. Przecież ten cały dom, ogród to tylko wyciąganie kasy od państwa. myślisz że tam coś będzie dla mieszkańców za darmo?? Nie. No chyba że dla towarzystwa wzajemnej adoracji.
fafasdffasffaf