Wybrany wątek opinii
Ten komentarz kierowany do gościa co napisał że rowerzysta rozmawiał przez smartfona jadąc rowerem . Kierowcy święte krowy nie rozmawiacie przez telefon prowadząc samochód dla jednych i drugich po 500 zł grzywnej to szybko by się nauczyli !!
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Rowerzysta i kierowca - No ale kierowca jak ma ręce zajęte to udami kieruje, a rowerzysta co zrobi?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0