UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten komentarz kierowany do gościa co napisał że rowerzysta rozmawiał przez smartfona jadąc rowerem . Kierowcy święte krowy nie rozmawiacie przez telefon prowadząc samochód dla jednych i drugich po 500 zł grzywnej to szybko by się nauczyli !!
Rowerzysta i kierowca