UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten komentarz kierowany do gościa co napisał że rowerzysta rozmawiał przez smartfona jadąc rowerem . Kierowcy święte krowy nie rozmawiacie przez telefon prowadząc samochód dla jednych i drugich po 500 zł grzywnej to szybko by się nauczyli !!
Rowerzysta i kierowca