UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten komentarz kierowany do gościa co napisał że rowerzysta rozmawiał przez smartfona jadąc rowerem . Kierowcy święte krowy nie rozmawiacie przez telefon prowadząc samochód dla jednych i drugich po 500 zł grzywnej to szybko by się nauczyli !!

Rowerzysta i kierowca