Wybrany wątek opinii
i tak powinno być karać z jazdę pochodniku rowezyści jeżdzą jak święte krowy
Do moderacji
Odpowiedz
68
21
Zazdroscisz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Ulica nie można poruszać się rowerem , chodnikiem nie. Ścieżek rowerowym brak. Dziwny ten kraj.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Bedziesz jechal rowerem po jezdni ,to licz sie z tym,ze cie zamorduje jakis nacpany lub narabany malolat w aucie.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Rowery zwalczane na wszelkie możliwe sposoby, a jednocześnie każdy narzeka na niską jakość powietrza, korki i brak miejsc parkingowych. Ach ta logia kierowców. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2