Wybrany wątek opinii

i tak powinno być karać z jazdę pochodniku rowezyści jeżdzą jak święte krowy
(2019.05.09)
Zazdroscisz?
Mis (2019.05.09)
Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.
(2019.05.09)
Ulica nie można poruszać się rowerem , chodnikiem nie. Ścieżek rowerowym brak. Dziwny ten kraj.
(2019.05.10)
Bedziesz jechal rowerem po jezdni ,to licz sie z tym,ze cie zamorduje jakis nacpany lub narabany malolat w aucie.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.05.10)
Rowery zwalczane na wszelkie możliwe sposoby, a jednocześnie każdy narzeka na niską jakość powietrza, korki i brak miejsc parkingowych. Ach ta logia kierowców. ..
(2019.05.10)
Powrót do komentarzy