UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bedziesz jechal rowerem po jezdni ,to licz sie z tym,ze cie zamorduje jakis nacpany lub narabany malolat w aucie.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj