UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.


Anuluj