UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.
Ach ten ból d. kierowców. Sami by chętnie pojeździli po chodnikach, ale mają za duże pojazdy i się nie mieszczą. Dlatego wylewają swoją frustrację i kompleksy w komentarzach.