Wybrany wątek opinii
Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele, sedziowie i lekarze
Do moderacji
Odpowiedz
17
19
I kaczofanatycy
Do moderacji
Odpowiedz
8
7