Wybrany wątek opinii

Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele, sedziowie i lekarze
(2019.05.07)
I kaczofanatycy
yellow (2019.05.07)
Powrót do komentarzy