UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele, sedziowie i lekarze


Anuluj