UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele, sedziowie i lekarze
Popieram formę protestu i postulaty fizykoterapeutów, a po drugie ich krew jest bezpieczna bo pozbawiona jadu, jaki posiadają co niektórzy nauczyciele, sedziowie i lekarze