Wybrany wątek opinii

ale lewaków boli te 500 zł co za oszołomy, a ja od lipca bedę pobierał 2 tyś i wszytko wpłacam na konta oszczędnościowe dla dzieci i nie przepijam,
miśko (2019.05.03)
Trzeba bylo wplacac zanim dali 5 setek, wiesz ile bys miala uzbierane. Szkoda że cieżko pracujacy obywatel musi lugać na cudze dzieci, zamiast inwestowac w NFZ czy edukacje to inwestuje sie w socjal i rozdawnictwo. A dzieci cóż nie sa temu winne ze barany u steru stoja i szastaja podatkami na lewo i prawo. Zapewne większość bo nie wszyscy poleca na jesien na wybory i w dowod wdziecznosci postawi krzyzyk na pisiora. A tym bedzie w to graj. Narod ciemny to kupi co nie.....
yellow (2019.05.04)
Lec im prawaczko podziekuj a jak wygraja wybory to ci srube dokreca, zasada stara jak swiat, w zyciu nie ma nic za darmo
eldorado (2019.05.04)
Powrót do komentarzy