UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale lewaków boli te 500 zł co za oszołomy, a ja od lipca bedę pobierał 2 tyś i wszytko wpłacam na konta oszczędnościowe dla dzieci i nie przepijam,
miśko
ale lewaków boli te 500 zł co za oszołomy, a ja od lipca bedę pobierał 2 tyś i wszytko wpłacam na konta oszczędnościowe dla dzieci i nie przepijam,
miśko