UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale lewaków boli te 500 zł co za oszołomy, a ja od lipca bedę pobierał 2 tyś i wszytko wpłacam na konta oszczędnościowe dla dzieci i nie przepijam,

miśko

Anuluj