UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba bylo wplacac zanim dali 5 setek, wiesz ile bys miala uzbierane. Szkoda że cieżko pracujacy obywatel musi lugać na cudze dzieci, zamiast inwestowac w NFZ czy edukacje to inwestuje sie w socjal i rozdawnictwo. A dzieci cóż nie sa temu winne ze barany u steru stoja i szastaja podatkami na lewo i prawo. Zapewne większość bo nie wszyscy poleca na jesien na wybory i w dowod wdziecznosci postawi krzyzyk na pisiora. A tym bedzie w to graj. Narod ciemny to kupi co nie.....
yellow