Wybrany wątek opinii
Śmiejecie się z frekwencji? Tak, to prawda, ale też idealny, wręcz wzorcowy przykład, jakie spustoszenie w umysłach ludzi spowodowało lewactwo i prymitywny, konsumencki styl życia. Kiełbaski z grilla smakowały? Hm. Pewnie tak. A ja pozdrawiam wszystkich uczestników uroczystości. I dorosłych i dzieci. A w szczególności tych rodziców którzy dbają o patriotyczne wychowanie dzieci. Jesteście bohaterami.
Do moderacji
Odpowiedz
17
8
@Marekijuż - Nie, takie poparcie dla PIS. Oj, przerąbiecie, oj grubo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
W Elblągu pewnie tak. To miasto zawsze było komusze i lewackie. Ale w skali kraju, gdzie ludność jest bardziej rdzenna i jednorodna to nie mam obaw. Sądzę że troska o Polskę i wszelkie wartości, w tym również moralne, zwycięży.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Marekijuż - zdziwisz sie, zapewniam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6