UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu pewnie tak. To miasto zawsze było komusze i lewackie. Ale w skali kraju, gdzie ludność jest bardziej rdzenna i jednorodna to nie mam obaw. Sądzę że troska o Polskę i wszelkie wartości, w tym również moralne, zwycięży.

Marekijuż