UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu pewnie tak. To miasto zawsze było komusze i lewackie. Ale w skali kraju, gdzie ludność jest bardziej rdzenna i jednorodna to nie mam obaw. Sądzę że troska o Polskę i wszelkie wartości, w tym również moralne, zwycięży.
Marekijuż