UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"nie uznajemy żadnej innej" - łaski nie robicie, jesteśmy dzięki Bogu w Unii i musisz tą flagę uznawać na równi z Polską flagą. Tyle w temacie!
"nie uznajemy żadnej innej" - łaski nie robicie, jesteśmy dzięki Bogu w Unii i musisz tą flagę uznawać na równi z Polską flagą. Tyle w temacie!