UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"nie uznajemy żadnej innej" - łaski nie robicie, jesteśmy dzięki Bogu w Unii i musisz tą flagę uznawać na równi z Polską flagą. Tyle w temacie!


Anuluj