UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
polska flaga Tylko z Unijną. Dzięki UNII mamy autostrady, mamy lepsze życie, no i mamy takich frustratów jak ty
polska flaga Tylko z Unijną. Dzięki UNII mamy autostrady, mamy lepsze życie, no i mamy takich frustratów jak ty