Wybrany wątek opinii
Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Lepiej zobacz kto rządzi w naszym województwie- zbawcy z PO-PSL, te drogi podlegają władzy samorządowej i to do nich miej pretensje, bo to władze województwa odpowiadają za ich stan.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1