Wybrany wątek opinii

Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.
hvK (2019.04.30)
Lepiej zobacz kto rządzi w naszym województwie- zbawcy z PO-PSL, te drogi podlegają władzy samorządowej i to do nich miej pretensje, bo to władze województwa odpowiadają za ich stan.
(2019.05.01)
Powrót do komentarzy