UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.

hvK

Anuluj