UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.
hvK
Ja rozumiem ze mozna nie lubic jakies parti. Mozna oceniac zle jak rzadzili, ale psisanie nie zrobili nawet metra drogi jest totalna bzdura.
hvK