UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej zobacz kto rządzi w naszym województwie- zbawcy z PO-PSL, te drogi podlegają władzy samorządowej i to do nich miej pretensje, bo to władze województwa odpowiadają za ich stan.
Lepiej zobacz kto rządzi w naszym województwie- zbawcy z PO-PSL, te drogi podlegają władzy samorządowej i to do nich miej pretensje, bo to władze województwa odpowiadają za ich stan.