UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej zobacz kto rządzi w naszym województwie- zbawcy z PO-PSL, te drogi podlegają władzy samorządowej i to do nich miej pretensje, bo to władze województwa odpowiadają za ich stan.


Anuluj