Wybrany wątek opinii
Normalnie np na Bema posczas korków w kierunku jednostki jak sie z górki jedzie, jak stoi w korku autobus przed pasami, albo ciężarówka, to nie widać czy ktoś wchodzi na pasy z przeciwnej strony, dlatego re lampki zamontowali.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Dlatego należy się zatrzymać!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1