Wybrany wątek opinii

Normalnie np na Bema posczas korków w kierunku jednostki jak sie z górki jedzie, jak stoi w korku autobus przed pasami, albo ciężarówka, to nie widać czy ktoś wchodzi na pasy z przeciwnej strony, dlatego re lampki zamontowali.
(2019.04.29)
Dlatego należy się zatrzymać!
(2019.04.29)
Powrót do komentarzy