Wybrany wątek opinii

Ciekawi mnie kto zorganizował w Elblągu ten protest osób niepełnosprawnych? Kto był na tyle silny i odważny aby pokazać władzy i społeczeństwu w naszym mieście problemy związane z każdą niepełnosprawnością także intelektualną? Na pewno wiadomo kto był inicjatorem tego protestu i liczę na odpowiedż. Lubię wiedzieć.
(2019.04.28)
Była to inicjatywa radnego Karola Kowzana i Ewy Sprawki, którzy otrzymali mocne wsparcie ze strony radnej Teresy Bocheńskiej. Więcej na http://erkon.elblag.pl/historia-orgnizacji/
autor (2019.04.28)
Radny Kowzan, Ewa Sprawka i Teresa Bocheńska oraz grono ludzi, którzy im pomagali.
(2019.04.28)
Powrót do komentarzy