UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawi mnie kto zorganizował w Elblągu ten protest osób niepełnosprawnych? Kto był na tyle silny i odważny aby pokazać władzy i społeczeństwu w naszym mieście problemy związane z każdą niepełnosprawnością także intelektualną? Na pewno wiadomo kto był inicjatorem tego protestu i liczę na odpowiedż. Lubię wiedzieć.