UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawi mnie kto zorganizował w Elblągu ten protest osób niepełnosprawnych? Kto był na tyle silny i odważny aby pokazać władzy i społeczeństwu w naszym mieście problemy związane z każdą niepełnosprawnością także intelektualną? Na pewno wiadomo kto był inicjatorem tego protestu i liczę na odpowiedż. Lubię wiedzieć.


Anuluj