UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawi mnie kto zorganizował w Elblągu ten protest osób niepełnosprawnych? Kto był na tyle silny i odważny aby pokazać władzy i społeczeństwu w naszym mieście problemy związane z każdą niepełnosprawnością także intelektualną? Na pewno wiadomo kto był inicjatorem tego protestu i liczę na odpowiedż. Lubię wiedzieć.