UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Rodzic123 - Podchodząc do tego w taki sposób- oblewasz go TY Rodzicu, jestem nauczycielem historii i nie wyobrażam sobie, żebym nie uczestniczył w Tym strajku. Jest to strajk o GODNOŚĆ i lepszą szkołę. Szkołę, w której uczniowie zdolni i słabi będą mogli rozwijać swoje pasje, a nauczycie będą ich w tym wspierać. Teraz obowiązuje model: zakuć- zapamiętać - zapomnieć. Ten model narzuca system. Podstawa programowa jest przeładowana, nierzetelna, ukazuje tylko jeden punkt widzenia- oczywiście ten słuszny! Jeśli Rodzicowi to się podoba - ok-Mi się to nie podoba i dlatego strajkuję. Marzy mi się szkoła gdzie NAUCZYCIEL - RODZIC- UCZEŃ - będą partnerami.
katy1