Wybrany wątek opinii

Proponuję galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można zacząć od aktywnych zawodowo biegłych sądowych, następnie byli oficerowie szkoły sb w Legionowie. Oj zdziwiłby się szary motłoch kto żyje obok nich.
(2019.03.17)
I do tego jest bardzo kulturalny i dzień dobry mówi.
Starszy Pan (2019.03.17)
Oj to by bylo z pol miasta.
(2019.03.17)
Dobry pomysł! I powinna powstać taka strona jak z pedofilami.
VN (2019.03.18)
Powrót do komentarzy