Wybrany wątek opinii
Proponuję galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można zacząć od aktywnych zawodowo biegłych sądowych, następnie byli oficerowie szkoły sb w Legionowie. Oj zdziwiłby się szary motłoch kto żyje obok nich.
Do moderacji
Odpowiedz
35
6
I do tego jest bardzo kulturalny i dzień dobry mówi.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Oj to by bylo z pol miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Dobry pomysł! I powinna powstać taka strona jak z pedofilami.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3